kullandığımız web teknolojileri

Antalya Yazılım Firmaları

Yyazılım geliştirme projeleriniz ve program ihtiyaçlarınız için Carna Bilişim Yazılım firması

Antalya Yazılım Firmaları

web tasarım firması antalya

Yazılımı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi firmanın mutlu müşteri oranıdır. Sektörümüzde de maalesef birçok sektörde olduğu gibi yaptığı işe ve müşterilerine karşı gerektiği saygıyı ve özeni göstermeyen şirketler var.

Müşterilerine en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen "Empatik Hizmet" anlayışı sonucu, kurulduğu günden bu güne, Marmaraweb ile çalışmayı seçmiş hiçbir müşterisini kaybetmemiştir. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır.Bilişim sektöründe 2008 yılından bugüne 400 den fazla kurumsal firmaya hizmet veren Marmaraweb, her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir.

Web tasarım ve yazılım firmaları sektörel büyüklükleri olarak en temelde 3 e ayrılır. Çok ucuz ve kalitesiz iş yapan firmalar, belirli bir kaliteyi yakalamış uygun fiyatlarda çalışan firmalar ve 3. olarak tam profesyonel çalışan sizi yarı yolda kesinlikle bırakmayan ama fiyatları oldukça yüksek olan firmalar. Bütçenize ve istediğiniz çalışma kalitesine göre tercihinizi 2. ya da 3. klasman seviyesinde ki kaliteli firmalardan yapmanızı tavsiye ederiz.

Yazılım firmalarının çalışma metodları birbirine benzerlikler gösterdiği gibi süreçleri arasında ciddi farklılıklar vardır. Web tasarım firmasını seçerken en temel ayıracınınız farklılıklar olacaktır. Web tasarım konusunda ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra yazılım firmalarının farklılıklarını belirlemeniz gerekir.

Antalya da yazılım alanında kurumunuza özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözümler üreten Carna Bilişim, Antalya merkezli tüm dünya genelinde yazılım referansı kuvvetli olan bir bilişim firmasıdır.