yazılım antalya

Yazılım

Antalya'nın Yazılım Markası

Yazılım

web tasarım

Yoğun iş temponuz iş takibinizi zorlaştırıyor mu? Excel, word gibi ofis programları vaktinizi alıyor ve buna rağmen isteklerinizi tam olarak karşılamıyor mu? İnternet siteniz kullanıcılarınızın sorularına yanıtsız mı kalıyor? Online rezervasyon,müşteri ilişkileri yönetimi, personel devam kontrol sistemi, rent a car yazılımı, emlak yazılımı, hastane randevu sistemi, laboratuvar programı, muhasebe programı gibi işlerinizi kolaylaştıracak çoklu kullanıcı yönetimli masaüstü ve web tabanlı yazılım ürünlerimizi tanıtmaktan mutluluk duyacağız.

Carna Bilişim yazılım mühendisleri teknolojiyi an ve an takip ederek geliştirdiği yazılımlarla, iş hayatınızı biraz daha kolaylaştırmak ve kaynaklarınızı verimli olarak kullanabilmeniz için size bilişim danışmanlığı sunarken yazılımlarınızın sizin için nasıl daha faydalı olabileceğinin etüdünü de yaparak stabil, verimli, güvenli, kullanışlı programlar üreterek yurt içindeki bir çok kurum ve kuruluşun yanı sıra bir çok ülkeye Carna Bilişim Teknolojisi ile geliştirilmiş yazılımları ihraç etmekte.

Carna Bilişim, kalite standartları gereği; imal ettiği yazılımlarda;

Genişletilebilirlik: ihtiyaçların programların sağladıklarını aşması gibi olasılıklarda yazılımların yeniden dizayn edilmesi yerine ihtiyaçları tamamlayan modüller ile verimliliğin en üst düzeyde tutulması.

Kullanışlılık: Programların kullanıcı ara yüzlerinin 'User Interface UI' insan doğasına en yakın yapıda tasarlanması.

4 Aşamalı güvenlik:

  1. Yazılımların kullanılacağı ortama uygun tasarlanması, intranet veya internet uygulamalarının yapısal tasarımı.
  2. Kullanıcıların ve kullanıcı gruplarının erişim ve yetkilerinin aşama aşama belirlenmesi.
  3. Programsal yapıya göre istenilen aralıklarda otomatik olarak dosya veya veri tabanı yedeklerinin arşivlenmesi.
  4. Log sistemi sayesinde hangi kullanıcının, hangi bilgisayarda, ne zaman, hangi işlemi yaptığı kayıt altında tutulması.