Web Tasarım

Kurumsal yapınız ile birebir örtüşen, her sektöre özel web sitesi tasarımları

Web Tasarım

web tasarım

İnternetin en etkili satış ve pazarlama ağı olduğu günümüz koşullarında, gerçekten internet ortamının şirketleri için faydası olduğunu düşünen kurumlar için web sitesi tasarlıyoruz.

Türk Ticaret Kanunu gereği web sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız, web tasarım işi için size yardımcı olabilecek en güzel yer, bir basılı grafik işi yapan ajans veya bilgisayar satış firması olmalıdır.Böylece hem çok kısa sürede web sayfası sahibi olur, hem de en ucuz yoldan bu zorunluluğu yerine getirmiş olursunuz.

Web tasarım kimliğinizdir. Kurumsal ya da bireysel olsun fark etmeden hazırlanan web sitesi tasarımı sizin kimliğinizi yansıtır. Özellikle kurumsal şirket web sitelerinde kurumsal kimlik bütünlüğüne çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Carna Bilişim olarak bizler hazırladığımız web tasarımlarında en çok dikkat ettiğimiz konu, sunulan çalışmanın kurum kültürüne ve kimlik bütünlüğüne uyup uymadığıdır. Bu konuda ilk yapılan taslak çalışmanın bu bütünlüğü en doğru şekilde yansıtması için sözleşme sonrası ilk süreçte tam olarak hangi amaçla nasıl bir yolun izlenmesi için müşterimiz ile karşılıklı görüşerek tam olarak isteğinizi anlarız.Sizlere hazırlayacağımız internet sitesi öncesinde sizi ve firmanızı (kurumunuzu) daha yakından tanımak adına her türlü bilgi ve istek/taleplerinizi bizimle paylaşmalısınız.

Web tasarım firması seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi firmanın mutlu müşteri oranıdır. Sektörümüzde de maalesef birçok sektörde olduğu gibi yaptığı işe ve müşterilerine karşı gerektiği saygıyı ve özeni göstermeyen web tasarım ve yazılım şirketleri var.

Müşterilerine en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen "Empatik Hizmet" anlayışı sonucu, kurulduğu günden bu güne, Carna Bilişim ile çalışmayı tercih etmiş hiçbir müşterisini kaybetmemiştir. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır.Bilişim sektöründe 2008 yılından bugüne 500 den fazla kurumsal firmaya hizmet veren Carna Bilişim, her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir.

Web tasarım yapılırken şüphesiz ki günümüz teknolojisine uyumluluk sağlanmalıdır. Carna Bilişim en profesyonel programlarla ve en iyi uzman tasarımcı personeliyle bu teknolojileri en doğru şekilde kullanarak web tasarım dışında seo, sosyal medya gibi alternatif hizmetler vermektedir.

İhtiyacınız olan, etkileyici, kullanıcı dostu ve teknolojiyle uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Hazırlatmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz. Aşağıda, kullanım alanına göre özet bilgisi verilmiş web tasarım çözümlerimiz yer almaktadır. İlginizi çeken çözümlerimizin detaylarını inceleyerek daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.